e-solarium.pl - katalog solariów - Olsztyn

Prasa

Opalanie na ekranie

Powstaje kolejna przydatna strona dla użytkowników sieci.

E-solarium.pl to nowy pomysłowy serwis dla miłośników opalania. Strona obejmuje katalog krakowskich solariów z ich rankingiem.

Częsty problem wyboru solarium czy salonu fryzjerskiego zwykle kończy się wycieczką do punktu najbliższego miejscu zamieszkania. Od 17 kwietnia mieszkańcy Krakowa będą mieli do dyspozycji narzędzie, które wspomniany dylemat pomoże rozwiązać. E-solarium.pl to serwis, który ułatwi zlokalizowanie i porównanie cenników. Najważniejszą jego częścią będą jednak na pewno dodawane na bieżąco opinie użytkowników solariów. Co miesiąc stworzony zostanie ranking tego typu usług na bazie ocen internautów. Bardziej wymagający będą mogli poznać nawet najmniejsze detale. Na stronie www.e-solarium.pl, dowiedzą się na temat akceptacji kart kredytowych, sprzedawanych przez solarium kosmetyków, zniżek dla studentów czy nawet miejsc parkingowych. W przyszłości planowane jest rozszerzenie katalogu na inne większe miasta.

Twórcy strony zapraszają do współpracy krakowskie solaria pod adresem:

Materiały dla prasy:

 

logo

logo (pobierz)
format .jpg

Napisali o nas:

 

dziennikpolski.pl

Nowe przepisy unijne, dotyczące urządzeń opalających weszły w życie 1 kwietnia br. Na początku grudnia odbyła się w Krakowie konferencja poświęcona temu zagadnieniu. Nowa norma zakłada minimalizację promieniowania rumieniotwórczego. Moc lamp stosowanych podczas opalania nie powinna być wyższa od maksymalnej mocy naturalnego słońca na równiku. Do takiej właśnie mocy przystosowane są nasze organizmy. Minimalizacja promieniowania to także wolniejsze brązowienie skóry - opalenizna powinna przypominać tę naturalną. Nowa norma obowiązuje w Polsce na wszystkie nowe urządzenia wprowadzone do obrotu po 1 kwietnia br. Przepisy nie zostały jednak przetłumaczone na język polski ani zinterpretowane. Wiele solariów wprowadza urządzenia spełniające nową normę na własną rękę. Warto więc idąc do solarium, spytać, czy salon posiada łóżko zgodne z nową normą.

magazynkariera.pl

Aby odnieść sukces na wirtualnym rynku, najpierw trzeba znaleźć niszę. Ta sztuka udała się Edycie Przybyłko i Robertowi Rachwałowi. Ich autorski pomysł na zarabianie gotówki to strona internetowa e-solarium.pl, promująca solaria w kilku miastach Polski. Swój biznesplan zamknęli w 4 tys. zł. Dziś zyski czerpią zarówno z początkowych wpisów, jak i późniejszych reklam właścicieli salonów. Przygotowania do projektu rozpoczęły się w marcu tego roku, a serwis ruszył pełną parą już miesiąc później. – Wiedzieliśmy, że będziemy jedyni na rynku, pozostawało pytanie o zapotrzebowanie na nasze usługi – wspomina Edyta. Po 4 miesiącach zmagań wiadomo już, że projekt był strzałem w dziesiątkę.

mambiznes.pl

E-solarium.pl to nowy serwis będący katalogiem solariów z dokładnym opisem, lokalizacją oraz cennikiem. Akceptacja kart kredytowych, akceptacja kart benefit, fryzjer, parking, kosmetyka, siłownia, sprzedaż kosmetyki, rezerwacja telefoniczna, sauna, dostosowanie do niepełnosprawnych, zniżki dla studentów - wszystkie te informacje można odnalezć na witrynie e-solarium.pl. Użytkownicy seriwsu mają możliwość oceny solarium i dodania komentarza. Co miesiąc tworzony jest aktualny ranking najlepiej ocenianych solariów. E-solarium.pl to także możliwość wyróżnienia solarium oraz dodania czasowej opcji "nowe lampy".

sturtupy.org

Terminowo ruszył zapowiadany jakiś czas temu katalog solariów e-solarium.pl. Na razie skupia się tylko na krakowskich solariach (promocja przez ulotki i tamtejszą darmową gazetę), ale ma ambicje ogólnopolskie. Ta archaiczna nieco promocja mnie ciekawi: sprawdzi się czy nie? Jest szansa o tyle, że klientki solariów są w grupie podwyższonego zainteresowania rozdawanymi na ulicy ulotkami. Myślę, że powinni szybko okrzepnąć i otworzyć się na całą Polskę, bo nie ma w tym żadnych komplikacji poza wzrostem ilości klientów. e-solarium.pl